درباره ما

مجموعه بسامد موج قائم در سال 1390 تاسیس گردید و ابتدا فعالیت خود را در زمینه طراحی و مشاوره و بعد از مدتی کوتاه ساخت و تولید تجهیزات مخابراتی آغاز نمود.

 در نخستین گام تنها اقدام به بکارگیری کارشناسان و متخصصین فنی خبره با تجربه کار عملیاتی بالغ بر سه دهه در زمینه طراحی-ساخت و تولید تجهیزات الکترونیک-مخابرات و هوافضا نمود.

توانمندیهای مجموعه از قبیل مشاوره – طراحی و ساخت صفر تا صد تجهیزات RF رضایت مجریان و مشتریان مجموعه را بصورت کامل جلب نموده است و دریافت لوح های تقدیر نامه و رضایتمندی مشتریان با کاربردهای مختلف تائید کننده موضوع می باشد.

مجموعه با شعار - ماورای ارتباط –Beyond  Communication  نهایت تلاش خود را بکار می گیرد که جلب رضایت مشتری نه تنها در دوره زمانی کوتاه که در بلند مدت نیز جلب نماید و این اطمینان خاطر را در مشتری بوجود اورد که بعد از همکاری اولیه بخش پشتیبانی فنی محصولات و خدمات همراه انها خواهد بود و محصولات ارائه شده دارای قابلیت ها و انعطاف لازم جهت تغییرات آتی می باشند.

در کنار محصولات استاندارد پر کاربرد با استفاده های روزمره مجموعه توانمندی سفارشی سازی بنا به نیاز و کاربرد متفاوت و خاص مشتری را دارا بوده و حتی در مواردی که نمونه محصول موجود باشد کارشناسان فنی توانمندی مهندسی معکوس و طراحی مشابه را دارا بوده و ساخت محصول مطابق با استاندارد و شرایط نمونه  در دسترس وجود خواهد داشت .

بسامد موج قائم با سر لوحه قرار دادن اصول مشتری مداری به عنوان تامین کننده قابل اعتماد شما به خود می بالد.

 

توانمندی های مجموعه:

بخشی از فعالیت و توانمندیها به شرح ذیل می باشد و امید آن است که موارد ذکر شده در برطرف کردن نیازها و تحقق اهداف فنی نهادهای دولتی و صنایع بخش خصوصی مورد توجه قرار گیرد.

1-طراحی-ساخت و تولید انواع سیستمهای فرستنده و گیرنده های ردگیری و دریافت مخابراتی مایکرویودر باندهای فرکانسی K-KA-KU-X-C-S-L و ...

2-قطعات-تجهیزات و زیرساختهای صنعت الکترونیک-مخابرات-مایکرویو و هوافضا .

3-انواع ادوات مخابراتی مایکرویو  موجبری و RF از قبیل انواع موجبر ریجید-هورن و فید هورن (پلاریزاسیون تک و دوتایی ) –اداپتورهای موجبری-فلکسیبل-ایزولاتورو سیرکولاتور (ویوگاید –میکرواستریپ –کواکسی)-دامی لودهای توان بالا، متوسط و توان پایین –دایرکشنال کوپلر-سوئیچ ویوگاید-روتاری جوینت ( تک کاناله و چند کاناله –موجبری و کواکسیال)-فیلترهای مخابراتی-پاور دیوایدر- داپلکسر-هایبرید-انواع توئیست و بندهای با زوایای مختلف خم و چرخش –اتناتورها و ... در باند فرکانسی K-KA-KU-X-C-S-L و میلی متر ویو .

4-تهیه انواع لامپهای مگنترون –کلایسترون-توایسترون و اسیلاتور .

5-تمامی قطعات RF مخابراتی توان بالا ((high power

6-ارائه انواع کانکتورها و کابلهای کواکسیال.

7-طراحی و ساخت انواع پالس ترانس.

8-طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای سفارشی real time و با سرعت بسیار بالا.

9-تجهیزات نیمه هادی RF و مدولاتورهای توان بالا.

10-تهیه ادوات الکترونیکی از قبیل آی سی –ترانزیستورهای پر توان –خازن-مقاومت-رله و...

11-ارائه تجهیزات و قطعات زیر ساخت سیستم های انتقال جهت تلفن همراه و سرورهای نت.

12- هسته های آهن و فریتی –انواع ورق های ترانس –انواع فریت و جاذب های فرکانسی و مگنت های شتاب دهنده .

13-تهیه ابزار و تجهیزات تست جهت ارزیابی فنی قطعات و تجهیزات مخابراتی بعنوان تجهیزات مرجع.